20 Spēcīgi jautājumiem saistībā ar auto tirdzniecība 2017.

gadā

Vai tas būs 12 mēneši mans auto būs uzlauzts? Būtībā visvairāk pazīstami robs bija 2015 apdzīšana par Jeep Cherokee ar Charlie Miller un Chris Valasek, sīki žurnāla Wired. Transportlīdzekļi bez šūnu vai Wi-Fi savienojumu palikt tikai par neaizskarams. Bet, ja tādi tehnoloģiju ģēniji ir skaudība opozīcijā jums un jūsu savienots automobiļu, tur ir labāks nekā nulles varbūtības-0,0001%, saka Millers, kas jums var uzlauzt. Tātad nav mīzt off MIT biomīmikrija Robotics Lab. Vai es tiešām uzskatu, vecu drošības spilvenu, vai arī viņi visi galu galā pārvērsties kaitīgs? Takatas Jāatgādina gaisa spilvenu gāzģeneratoriem ir laika degli, jo par to, kā amonija nitrāts degradējas, reaģējot uz izmaiņām atmosfēras mitruma un temperatūras. Tomēr arī citas gaisa spilvenu propelentus līdzīgi ar nātrija azīdu, guanidīna nitrātu, un tetrazol- parasti tiek uzskatīts stabils kalpošanas automašīnu. Jo autoražotājs līgumus ar piegādātājiem, tomēr, par “dzīves” parasti ir 15 gadi. Spilvens sniedzējs Autoliv, piemēram, iet noplūdes novērtējumu, lai nodrošinātu, ka tās gāzģeneratoriem zaudēt ne vairāk kā 10% no to autentiskās sniegumu šajā intervālā. Tad kas? Gaisa spilvenu gāzģeneratoriem izmantot hermētisks stikla-to-tērauda plombas.

Par dīleriem visi iekšā 15 jūdzes no Wal-Mart SuperCenter. Šons Wolfington, CarSaver izpilddirektors. Blakeman norādīja viņa nevarēja apstiprināt, ka CarSaver uzsāks citos tirgos, bet CarSaver un AutoNation gala šonedēļ apstiprināja šī sistēma sāks Houston, Dallas, Phoenix un Oklahoma City. Wolfington un Čada Collier dibināta CarSaver Maiami 2012. Wolfington kopīgi pieder Honda Los Angeles. Collier ir prezidents CarSaver un bijušais dīleris. Raksturojot Wal-Mart programmu Wolfington minēta bieži līdzīgu, ienesīgu programmas mazumtirdzniecības Costco darbotos. Viņš apzinās tā: Vairāk nekā 20 gadus agrāk, viņš pārvaldīja Costco automātiskās pirkšanas programmu koncesijas vietu viņš strādāja. Wolfington vēlāk palīdzēja veidot ekspertīze platformas, kas ir uzlabotas digitālās automašīnu iegādi, kopā ar CyberCar / Automark, kas tika iegūta ar Reynolds un Reynolds; BZ Rezultāti, kas tika iegūti ar to, ko tagad CDK Global; un VIN opcijas, kas tika iegūta ar Cox Automotive. Costco programma pārdod par kopīgiem lielāks nekā 1000 jauniem transportlīdzekļiem a 12 mēnešus uz Costco kontaktligzdas, Wolfington norādīts. Wal-Mart programmas mērķis ir veicināt aptuveni 1000, automobiļos, plīsumi starp jaunas un lietotas, pēc 12 mēnešiem uz Wal-Mart SuperCenter. Ir apmēram 3500 Wal-Mart Supercenters valstī. Deviņdesmit p.c no ASV Wal-Mart mazumtirgotājs, un 140 miljoni no viņiem apmeklē Wal-Mart katru nedēļu. Ja uzsākšana ir izdevīgi, CarSaver cer būt Wal-Mart Supercenters valstī iekšā divu gadu laikā, saskaņojot klientiem 10000 sertificēta ErlinE Auto koncesijas partneri. Ally Financial parakstīts uz šo sistēmu, jo vēlamo aizdevējam pēc piedalās pilots. Wal-Mart programma nodrošina Ally iespēja veidot vienu citu kanālu un uzlabot pircējs pieredzi, kas minēts Tim Russi, Ally prezidents auto finansēm.

Patērētājs un mazumtirgotājs signāla līgumu, pēc kura ieinteresēts pircējs tiek taisīti vairāk nekā apdrošināšanas departamenta tieši vietā viņš izvēlas politiku, kas viņam ir vajadzīgs. Līgums ir jāizdrukā un patrons ir jābūt dublikātu kopiju atzīta norēķinu. Vienkārša Spraudnis AdSense. Nerādīt šo reklāmas vietu. Par sarunu process vienkārši nav gala elements, bet tas ir svarīgi, ka jūs vienkārši vienoties par visiem jautājumiem. Kad esat vienojušies par vērtību, ir pienācis laiks noslēgt izlīgumu par maksu izvēli. Vienkārši tāpēc, ka jūs jau zināt savu atbilstību un kredīta score rangu, jums atrisināt uz visefektīvāko tehniku ​​maksājot. Iespēju iegūt maksā pilnā apmērā, vai finansējums vairāk laika posmā. Tas parasti ir svarīgi zināt, ka tad, kad jums noteikt, lai finansētu laika gaitā, visu vērtības pieaugumu. Lemjot par finansējuma veidu izmantot, viens vajadzētu zināt kredīta score rezultātu un arī atbilstību, ka viņš ir. Tas ir jauki, ir apstiprinājums, kā tas ir, apliecinot, ja kāds vēlas, lai finansētu transportlīdzekli vairāk nekā ilgstoša laika. Viens ir arī atcerēties par papildu rēķinus, atlaides un stimuli, ka uzņēmuma sniegtajos. Web ir pārstrādājis motora komercijas visai tautai. Suzuki tagad var atrast, pircējiem visos stūros valstī http://cars4sa.co.za/usedSuzukiforsale.

No Filadelfijas pilsēta ir lielākā valsts iekšienē Pensilvānijas un piektā lielākā uz ASV iedzīvotāju skaits šeit ir liels alternatīvu pārvietošanās kopā ar personīgo transportlīdzekļu pieder. Jo, ka gandrīz visi no tiem iet jaunā, kā arī lietoto automašīnu, SUV un kravas. Tāpēc ir dažādas automobiļu dīleriem Filadelfijas. Klientam ir milzīgs alternatīvu transportlīdzekļu. Tie sniedz grezns pie lēti maksas. Klientam papildus ir garantija par auto pamatojoties uz jūdzēm un intervālu. ThePhiladelphia Auto Sales pagarināt viegli finansējumu neatkarīgi no savām kredītsaistībām rezultāts reitings. Nākamais ir vairāki no neatmaksātajiem auto dīleriem Filadelfijā. Par ko Philadelphia Auto Sales piedāvātās autos ir handpicked no komercijas ins par koncesijas apkalpo partiju, kas ir labā stāvoklī. Daudz transportlīdzekļiem, kas varētu tikt piegādāti pārdošanai Iekļaut mēneša in-house garantiju, ko varētu pagarināt līdz četriem gadiem par pakalpojumu līgumu. Ir, tomēr daži ieteikumi, tas ir labākais jāpatur domas, ja vēlaties ceļot uz Austrāliju, un nolemj meklēt treileru noma pakalpojumu. Tā ir taisnība, ka ir labi ekskursijas, ir papildus neveselīgu ekskursijas, jums nav nepieciešams iziet. Šis raksts sniegs jums padomus touring Austrālijā. Writer: Jennifer Pērkot auto varētu būt ļoti mulsinoši pūlēties daudziem pircējiem. Kad sākat pētīt nacionālās auto finansējumu, tas ir ļoti vienkārši, augt, lai būtu satriekti, ja jūs nezināt, vietu un ko meklēt, mēģinot atrast informāciju. Ja jums ir visi atbalstām sporta lietderība, sedan, sporta auto, vai kravas turpināsit ir analīzes un salīdzināt, lai redzētu ietekmi tas pirkt var būt uz jūsu mēneša uz mēnesi cenu diapazonā. Kad ir visgrūtākais Morning Slimības nedēļa? Izdevējs: Donnell Lowery Jūs neesat gatavojas dot priekšroku to. Patiesībā jūs jau zināt, jūs neesat gatavojas priekšroku to pirms jums grūtniecība. Daži meitenes kādreiz saka jautājumus, piemēram, “Es neesmu vēlas turpināt ar rīta slimības”, kad ļaudis jautāt, ja viņi ir sajūsmā par bērniņu.

Tā piedāvā lielas kolekcijas transportlīdzekļu jūs varat izvēlēties no ļoti pieņemamām maksas. Tā ir visai daudz izvēles, jūs, iespējams, ir labākas izredzes iegūt vislabāko vērtību iegādei automobiļu Jūsu vēlmēm. Izdevējs: Stuart RV ceļojums Eiropā? Jūs varētu apsvērt vacationing ar RV kā amerikāņu pieredzi, bet eiropieši ir autofurgonā gadiem arī, tāpat kā austrālieši un jaunzēlandieši. Un, lai gan termiņš RV ir iepatikusies ārpusi no ASV, jūs visbiežāk uzzināt par treileri vai campervans. Izdevējs: Sophia Baker Kempings ir enerģiju un elating pieredze – privileģēts indivīdiem visās vecuma grupās. Dažiem indivīdiem kempings ceļojums nozīmē braucienu turpretī otra, tas nozīmē, ņemot uzmundrinošu pārtraukuma no spriedzes un haoss buzzing metropoli dzīvi. Pārgājienā piedāvā Jums iespēju gulēt ietvaros klēpī mamma Dabas un pavadīt kādu laiku ar saviem draugiem un mājsaimniecībā. Mūsdienās daudzi cilvēki vēlas apmesties savās RVs vai atpūtas auto, lai viņi būs visas ērtības mājas turpretim kempings. Izdevējs: isxrc Tas nav vienkārši automašīnas, kas tiek piedāvātas knockdown cenām pēc paņemt atpakaļ. Ir dažāda veida īpašuma atgūšanas automašīnu, kas tiek arī piedāvāti plašai sabiedrībai, jo īpaši Pāremtie kravas. Camper piekabes: Ko cilvēks atbilst Jūsu prasībām?